statystyka
Będzie o mnie i moim zmaganiu się z sobą samym. O psach i mojej wielkiej do nich miłości i wdzięczności za pomoc na każdym zakręcie.
RSS
poniedziałek, 06 lipca 2009

Bardzo dziękuję za wczorajszą wizytę na wykładzie. Dziękuję również za uzupełnienie puszki. Uda się za to zakupić trzy komplety wyposażenia do pracy z psem tzn. obroża, smycz, saszetka, gwizdek i kliker. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zachęcam Wszystkich Was do penetrowania Forum o pozytywnym szkoleniu psów. Jak dla mnie jest to jedyne ze znanych mi forum publicznych o psach godnych polecenia. Jak to na każdym publicznym forum jest tam dużo niemerytorycznych wypowiedzi, plotek i towarzyskich uprzejmości lub nieuprzejmości. Na szczęście jest tam również dużo wiedzy, pozytywnej wiedzy o psach i o środowisku ludzi „misjonarsko” propagujących szkolenia oparte na pozytywnych wzmocnieniach. Jest to też platforma umożliwiająca wymianę doświadczeń i bezpośredni kontakt między osobami zainteresowanymi tematem psów. Wreszcie jest to miejsce gdzie nawiązują się przyjazne relacje między przewodnikami czworonogów. Coraz bardziej unikatowe.  

http://www.szkoleniepsow.fora.pl

Jakiś czas temu uruchomiłem na forum wątek Szkoła dla psów Roberta Drozdy. Link poniżej. Zachęcam Was do publikowania tam Waszych wypowiedzi i dzielenia się własnymi doświadczeniami. Będę śledził rozwój wątku i odpowiadał na pytania.  

http://www.szkoleniepsow.fora.pl/szkoly-dla-psow,8/szkola-dla-psow-roberta-drozdy,3794.html

Dla osób uczestniczących w szkoleniu.

Przypominam, że w najbliższą sobotę 11. lipca spotykamy się o godz. 10.00 przed Rotundą na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Proszę żeby psy były naprawdę wygłodzone. Proszę również, żebyście przygotowali sobie i swoim pupilom naprawdę coś dobrego. Taki wyjątkowy smakołyk.

 

17:37, r.drozda
Link Dodaj komentarz »